PĚSTOVÁNÍ BORŮVEK: ODRŮDY BORŮVEK, KTERÉ JSTE NEVIDĚLI :) | Vtipné video: Bonus k 5000 odběratelů

Serial Ulice 5172 videí
23zhlédnutí

PĚSTOVÁNÍ BORŮVEK: ODRŮDY BORŮVEK, KTERÉ JSTE NEVIDĚLI :) | Vtipné video: Bonus k 5000 odběratelů

Ahoj kamarádi, v dnešním speciálním videu uvidíte odrůdy borůvek, které jste ještě neviděli :D

Děkuji vám za přízeň a těším se na další speciální a vtipné video u 10 000 odběratelů a jen na vás záleží, za jak dlouho to bude :D

Děkuji, děkuji, děkuji....

---------------------------------------------------------------------------------------------
ZAHRADA PRO RADOST:

Jsme Aleš a Petra, máme dcerku Verunku, žijeme v baráčku v malé vesničce a staráme se o naši zahradu a zvířata. Tento kanál je zaměřený na pěstování rostlin na naší zahradě, pěstování exotických rostlin a také na naše zvířata, která na zahradě chováme nebo se zde pohybují :) Děkujeme za veškerou podporu, které se nám od vás dostává a moc rádi pro vás budeme i nadále točit videa, protože jsme se v tom našli a opravdu hodně nás to baví.
----------------------------------------------------------------------------------------------

Kontakt na mě anabellkakreativ@seznam.cz

ODKAZ NA NÁŠ DRUHÝ KANÁL, kde se věnujeme našemu volnému času, cestování a naší cestě za finanční nezávislostí ZDE: https://www.youtube.com/channel/UCthV...


CO JE TO ZAHRADA PRO RADOST?

První citrus jsem si pořídila v roce 2008 a od té doby jsem jim úplně propadla. Postupem času jsem pořídila další kousky do sbírky, přibyly také banánovníky, ananasy a další exotické rostliny. V roce 2015 jsme se přestěhovali z bytu do baráčku a vášeň pro pěstování se ještě umocnila. Začala jsem studovat nejrůznější návody na internetu, četla knihy o pěstování ovoce, zeleniny a od prvního roku na zahradě neustále něco zkouším. Časem přibyl také skleník a tím se pěstování dostalo na další úroveň. Myslím, že můžu říct, že zahrada, pěstování a zahradnické pokusy patří mezi mé velké vášně. S manželem Alešem vytváříme prostředí naší zahrady společně a ve všem si pomáháme. I tak máme ale některé práce na zahradě rozdělené. On zastane tu těžkou práci jako rytí záhonů, přípravu půdy před výsadbou, stavbu plotů, ubytování a příbytků pro zvířata, sekání trávy a stěhování těžkých věcí :) Já mám na starosti výsev semínek a výsadbu sazeniček, výběr vhodných odrůd, neoblíbené pletí záhonků, kontrolu rostlin přes škůdci a řez ovocných stromů. Společně potom zaléváme, vybíráme druhy ovoce a zeleniny, které chceme pěstovat, vymýšlíme stavby a nová řešení pro chov zvířat a trávíme spoustu času procházením se po naší zahradě a sledujeme pokroky matky přírody :)

Mimo pěstování se na svém kanálu budu zabývat i našimi zvířaty. Máme tu spoustu volně žijícího hmyzu, škůdců i prospěšných druhů, ptáků, plazů, obojživelníků i bezobratlých a savců. Mám zkušenosti s chovem slepic lehkých a středně těžkých plemen, s chovem křepelek, indických běžců, kachen pižmových, zakrslých králíků, ryb i akvarijních ryb, potkanů, koček a psů. Věřím, že tento seznam se časem rozroste o nové druhy :) Zvířata milujeme všichni tři už od malička, dáváme jim hodně lásky a vždy se snažíme získávat co nejvíce informací a zkušeností pro jejich zdárný chov.

NAŠE ZAHRADA PRO RADOST je zkrátka velmi široké téma, o které se s vámi rádi na tomto kanále podělíme.